صنایع سنگ مهرگان با یک دهه سابقه فعالیت و تجربه گران بهاء و با در اختیار داشتن نیروهای مجرب با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات تبلیغاتی روز دنیا و توان بازاریابی  منحصر به فرد در تامین و فرآوری انواع سنگ ساختمانی شامل مرمریت، تراورتن و گرانیت از تمامی معادن ایران به ویژه محلات به صورت اسلب، تایل و ابعاد سفارشی مجری سنگ پروژه های ساختمانی در ایران و کشورهای منطقه با بهترین قیمت و کیفیت و کمترین زمان ممکن در خدمت سازندگان، مهندسین و معماران محترم می باشد.

مجموعه سنگ مهرگان در طی این سالها مجری چندین  پروژه بزرگ برای سازندگان دولتی و خصوصی بوده است .

كشور ما در زمينه ذخاير و منابع معدني از كشور هاي غني جهان محسوب شده كه يكي از اين منابع ارزشمند، انواع سنگهاي ساختماني و تزئيني مي باشد كه از ذخاير قابل توجهي برخوردار است .

سنگ نماد طبیعت و جلوه گر خلقتی شگفت انگیز از تنوع، رنگ و نقوش زیباست که همواره گستره ظرافت هنر دست بشر بوده و هویت تاریخی و فرهنگی ما را در دل داشته است.

تمرکز در بحث سنگ، ارتباط مستقیم با مشتریان ، نو آوری و خلاقیت و همچنین در دسترس بودن کالا سبب گردیده است تا این مجموعه جایگاه ویژه ایی داشته و محصولات آن علاوه بر تامین تقاضاهای داخلی به دیگر بازارهای عمده نیز نظر دارد.